Karrier

Csatlakozz hozzánk!

Nézz szét a nyitott pozícióink között!

Az ügyfeleink szerint a Nirigo egy problémamegoldó csapat. Ide keressük új kollégánkat, ahol a kihívások mindig megtalálnak minket. Nézz szét a nyitott pozíciók között és ha úgy érzed, hogy Te vagy az akit keresünk, akkor ne habozz írni nekünk!

Rendszergazda

Budapesti központú informatikai vállalkozásunk új, akár pályakezdő munkatársat keres rendszergazdai pozícióba, egészségügyi informatika területre. Nem szükséges több éves tapasztalat felmutatása, azt nálunk is meg tudod szerezni. Fontosabb, hogy rendelkezz önálló problémamegoldó képességgel és legyen bátorságod, tapasztalatod Windows rendszerek kezelésében. Az elsődleges feladatod a végfelhasználói igények és hibabejelentések kezelése.

Alap információk:

  • Rendszergazdai feladatok ellátása egy fiatalos csapat részeként.
  • Teljes munkaidős, főállású foglalkoztatás Budapest III. kerületében, illetve alkalmanként más telephelyen.
  • Elvárt végzettség: szakmai középfokú szakképzettség (középiskolai, szakközépiskolai vagy OKJ-s képzés) vagy releváns szakmai tapasztalat.

Munkaköri feladatok:

  • Kapcsolattartás a felhasználókkal, problémáik feljegyzése, a kezelhető problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a kollégáknak.
  • Kliens oldali hardverek és szoftverek karbantartása, támogatása
  • Hálózati és szerver oldali eszközök karbantartása, felügyelete
  • Medikai rendszer és egyéb szoftverek üzemeltetése, támogatása, egyszerűbb feladatok elvégzése (mint pl.: sablonok felvitele vagy felhasználókezelés).
  • Napi rendszergazdai feladatok ellátása, pl.: számítógép telepítések, backup.

Szükséges ismeretek:

  • Windows kliens operációs rendszerek ismerete.
  • Alapszintű hálózati és szerveroldali ismeretek.
  • Office ismeretek: Word, Excel kicsit haladóbb felhasználói ismerete.
  • Jó problémamegoldó képesség, pontos munkavégzés
  • Kitűnő írott és verbális kommunikációs képesség
  • Hatékony munkavégzés mind önállóan, mind csapatban
  • Minimális angol nyelvtudás, olvasás és megértési szinten elegendő.

Előnyök:

  • Korábban szerzett rendszergazdai tapasztalat
  • Felhő alapú kollaboratív eszközök ismerete (pl GSuite, Microsoft 365)
  • Levelező kliensek ismerete (Outlook, Thunderbird, Android/iOS email kliensei)
  • Medikai rendszerrel szerzett tapasztalat
  • Linux operációs rendszer tapasztalatok
  • Virtualizációs technológiák

Amit kínálunk:

  • Betanítás és szakmai mentorálás
  • Segítőkész, fiatal IT csapatot
  • Szakmai fejlődés (akár szakirányú oktatások révén)
  • Folyamatos fejlődés és bővülés által előrelépési lehetőséget.
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, telefon stb.)

Jelentkezésedhez a fényképes szakmai önéletrajzodat az
info[kukac]nirigo[pont]com
email címre küldheted el.

Vagy ha a LinkedIn profilod már egyébként is naprakész, akkor elegendő azt elküldened számunkra!

TOP